O nas

DTM Logo

o nas

dtm

Radosław Kacperski

Od wielu lat aktywny sportowiec. Pasjonat zdrowego trybu życia; odżywiania oraz aktywności fizycznej. Aktywny w wielu sportach: zespołowych i indywidualnych. Wiele lat zdobywający doświadczenie zarówno na siłowni, boiskach, salach jak i trasach biegowych. Zwolennik indywidualnego podejścia do treningu i żywienia. Zawodnik OCR kategorii Elite Masters. Laureat podiów Elite Masters Runmageddon, Finalista Mistrzostw Polski by Runmageddon 2019. Reprezentant Polski w biegach przeszkodowych na Mistrzostwach Europy i Świata.

  • Trener personalny (EQF 4)
  • Instruktor siłowni (EQF 4)
  • Instruktor biegów przeszkodowych (poziom 2 certyfikowany przez Polski Związek Sportów Przeszkodowych OCR Polska)
  • Doradca żywieniowy (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej)
Radosław Kacperski

W czym mogę pomóc?

Jestem trenerem i prowadzę zajęcia zarówno indywidualne, w parach oraz grupowe. Zajmuję się również dietetyką i pomagam w długoterminowym prowadzeniu diety.

Czas, zakres i charakter współpracy zależą od Twoich oczekiwań oraz celu jaki sobie postawisz. Mogę pomóc również w określeniu tego celu oraz poziomu jego realności.

Ważne, by każdy cel był dla Ciebie KOMPAS-em. By był Konkretny, Osiągalny, Mierzalny, Planowy , Ambitny i Spójny.

Czasami jego osiągnięcie będzie proste i szybkie, czasami będzie wymagało więcej cierpliwości. Nie ma jednej recepty na każdą możliwą sytuację. Kluczem jest indywidualne podejście. Może to być praca na jednym aspektem treningu czy diety, jak i kompleksowa metamorfoza.

Uważam, że chcąc cieszyć się dobrym zdrowiem należy szczególnie dbać o prawidłowe nawyki. Zarówno w żywieniu, aktywności fizycznej jak i codziennym funkcjonowaniu. Długoterminowo najskuteczniejsze jest wprowadzanie takich nawyków, które pozwolą nie tylko złagodzić skutki błędów przeszłości (np redukcja zbędnych kilogramów), ale też zbudować silny fundament, by nie pojawiały się one w przyszłości. Nie wierzę w „cudowne diety”, „magiczne pigułki”, ani inne tego typu hasła. Wierzę w zdrową, zbilansowaną, pełnowartościową dietę, adekwatną dla danej osoby aktywność fizyczną oraz moc tkwiącą w nieraz drobnych zmianach w swojej codzienności, które pomagają utrzymać konsekwencję w działaniu.

W czym mogę pomóc?

Formularz kontaktowy

dtm
dtm

Wrocław

dtm

tel. +48 609 446 343

dtm

kontakt@dtmcoach.pl